SK Hošek Robousy vs TJ Sokol Jičíněves

Datum a čas konání: 28.4.2018 17:00
Místo: Robousy

Jičíněves : Lužany 4:1 (2:1)

Poslední přípravný zápas k nám dorazily Lužany, hrající stejně jako Milíčeves okresní přebor. Lužany přes zimu posílily kádr a tak jsme začali s respektem.

Zápas začal vyrovnaně, ale první do vedení jsme šli my, po brance Martina Pankráce. Asi po půl hodině hry vstřelil druhou branku Petr Špicar, ale soupeř během dvou minut snížil na 2:1 milimetrovou šibenicí. Po poločase jsme čekali tlak soupeře, ale ten nepřišel a spíše jsme hrozili my. Výborně nás v brance držel David Krulich. Na 3:1 dával branku Roman Angelov a na konečných 4:1 z penaltového kopu sváteční střelec Kuba Geršl.