TJ Sokol Dětenice vs TJ Sokol Jičíněves

Datum a čas konání: 27.4.2024 13:45
Místo: Dětenice

Neskutečný obrat SK Hošek Robousy - TJ Sokol Jičíněves 2:4 (1:0)

Nádherný zápas jsme sehráli o první místo v tabulce a dokonale se nám povedl obrat v druhém poločase venkovního utkání proti týmu SK Hošek Robousy.

Prvních 15 minut nás soupeř zatlačil a k ničemu nás nepustil. Z tlaku v 11.minutě jsme dostali gól po střele z vápna 1:0. Po úvodním náporu domácích jsme se konečně dostali k pohledným akcím a v prvním poločase jsme měli čtyři šance na srovnání výsledku, ale bohužel ani jedna nebyla využita.

Po přeskupení záložní řady do druhého poločasu jsme hru ještě více zlepšili, ale bohužel přišla chyba a i druhou šanci soupeř využil a v 54.minutě zvýšil na 2:0.

Od druhého obdrženého gólu jsme začali soupeře tlačit a po nádherném útoku a milimetrovém centru Petra Špicara na malé vápno, vsítil gól v 61.minutě Roman Angelov 2:1. Další šance přicházely čím dál častěji a v 78.minutě po velkém závaru ve vápně domácích a několik vzdušných soubojů si role vyměnili Petr Špicar s Romanem Angelovem a hlavou srovnal na 2:2 Petr Špicar. A v 84.minutě byl obrat dokonán, když domací hráč fauloval ve vápně Martina Pankráce. Z penalty se nemýlil Roman Angelov 2:3.

A to ještě nebylo vše a v 89.minutě jsme zasadili soupeři další ránu a znovu Petr Špicar našel nehlídaného Petra Mušku a upravil stav na konečných 2:4.

Obrovské poděkování patří našim divákům, kteří v hojném počtu dorazili na venkovní zápas a fandili po celou dobu. Také patří poděkování trenérům, kteří měli cit ke změně sestavy o poločase a hlavně všem hráčům, všichni jsme si šli za cílem zápas dotáhnout do vítězného konce a nechyběla nám vůle, i když se prohrávalo.

Soupeř prohru neunesl a bohužel někteří domácí hráči byli frustrováni a po ukončení zápasu si ani nepodali sportovně ruce. Nicméně to nezměnilo nic na následných propuknutých našich oslavách. Tým Roubous jsme v tabulce přeskočili a momentálně soutěž vedeme s náskokem 2 bodů.

Další víkend nás čeká volno a regenerace. Zápas s týmem Podhrádí B, který jsme měli sehrát 12.5. na domací půdě je přeložen již na úterý 8.5. od 15hod.