TJ Sokol Dětenice vs TJ Sokol Jičíněves

Datum a čas konání: 27.4.2024 14:30
Místo: Dětenice

Očekávaná výhra v dalším kole SK Češov - TJ Sokol Jičíněves 1:7 (0:4)

V dalším kole v místním derby na hřišti SK Češov všichni očekávali získání třech bodů. Od úvodních minut se moc šancí nerodilo a prvních dvacet minut v prvním poločase se zdál zápas vyrovnaný.

Ve 21.minutě jsme udeřili po pěkné kombinaci, kdy gól vsítil Jarda Suchánek (0:1). Již za pět minut opět po pohledné akci vsítil gól Petr Špicar (0:2) a přebrali jsme plně iniciativu a diktovali tempo zápasu. Soupeř se sice snažil o podobný kombinační fotbal, ale vždy akci nedovedli do úspěšného konce a již na půlce jsme jejich akce přerušovali. Ve 31.minutě jsme opět zakombinovali po pravé straně a po několika nahrávkách Romana Angelova a Martina Pankráce vstřelil gól Petr Muška (0:3). Těsně před koncem poločasu ve 42.minutě po levé straně zatáhl míč Petr Špicar, na velkém vápně našel nehlídaného Petra Mušku a bylo rozhodnuto o výsledku utkání ještě do poločasu (0:4).

Ve druhé půlce jsme trochu tempo zvolnili vzhledem k výsledku, ale i tak se nám povedla opět hezká akce a v 55.minutě našel hlavou Petr Špicar volného téměř na brankové čáře Romana Angelova a hlavou se nemýlil a zvýšil již na (0:5). Za pět minut již to bylo 0:6, kdy po kolmici ze středu hřiště, kombinaci Pavla Zedka a Martina Dolečka, pláchnul Petr Muška a zkompletoval svůj hetrik. A to ještě nebylo vše a v 66.minutě po úniku Honzy Picka byl ve vápně faulován a z nařízené penalty se nemýlil Kuba Geršl.

Pak jsme již opravdu ve hře polevili a z přímého kopu soupeř korigoval výsledek na 1:7.

Obrovské poděkování patří našim divákům, kteří se sešli v hojném počtu, stále nám fandí a dělejí nám na hřišti potřebného dvanáctého hráče.

Další kolo hrajeme na domacím hřišti s týmem Miletína B v sobotu 26.5. od 17hod., na podzim jsme soupeře na jejich hřišti porazili 8:1.