Příští zápas

TJ Sokol Jičíněves vs SK Miletín B

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00
Místo: Jičíněves

Druhé přípravné utkání a nepovedená odveta Sokol Milíčeves - TJ Sokol Jičíněves 5:2 (2:1)

Druhé přípravné utkání před začátkem nové sezóny jsme sehráli na hřišti Milíčevse. Byla to odveta za jarní přípravné utkání, které jsme vyhráli my.

Tentokrát bohužel soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. Soupeř se dostal do vedení 2:0, ale do půlky jsme dokázali snížit na 2:1 po pěkné akci Jardy Šebka a Romana Angelova po pravé straně, kdy branku vsítil Jéňa Kohout.

V druhém poločase jsme dokázali hru srovnat a podařilo se nám vyrovnat utkání na 2:2 po pasu Petra Špicara opět utekl Jéňa Kohout, který si zaslouží chválu za bojovnost a aktivitu.

Hned za několik minut jsme mohli vést, kdy Pavel Zedek zahrál výborně přímý kop, hostující brankář pouze vyrazil před sebe a Matěj Mlejnek netrefil z blízkosti odkrytou bránu.

Pak jsme bohužel přestali hrát svoji hru a dvakrát doslova namazali soupeři v našem obranném pásmu a o výsledku bylo rozhodnuto.

Opět jsme se nesešli v plné sestavě, ale i tak se zapracováním kadetů do sestavy hra nevypadala špatně.

Další přípravné utkání hrajeme v sobotu 4.8. od 17hod s týmem Kopidlna A, nováčkem krajské soutěže 1.B třídy