TJ Sokol Jičíněves, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Další utkání žáků 8.kolo OP TJ Sokol Libáň - TJ Sokol Jičíněves 12:3 (4:1)

V pátek jsme sehráli výborné připravné utkání na půdě Milíčevse a zvítězili 1:2. Bohužel toto vítězství a zlepšenou hru jsme si nepřenesli do další kola OP a v 8.kole prohráli na půdě silného soupeře z Libáně. Už od první minuty nás soupeř přehrával a po poločase jsme prohrávali 4:1. Branku vsítil v prvním poločase Petr Chalupa po zahrání přímého kopu a tlaku před domácím golmanem.

Po změně stran jsme se snažili hru vyrovnat, ale bohužel se nedařilo a obdrželi jsme další góly. Až na konci utkání se nám podařilo výsledek korigovat gólem Matěje Jančáka po pěkné kombinaci a chybě domacího golmana a důrazu před brankou. Následně jsme zahrávali dva pokutového kopy za sebou, první pěkně proměnil Matěj Svoboda, nedal golmanovi šanci a následně za pár minut neproměnil Matěj Jančák, ačkoliv se snažil přerostlému domacímu golmanovi umístit střelu k tyči.

I tak patří poděkování klukům a holkám za bojovnost.

V dalším kole sehrajeme utkání na domací půdě v neděli 21.10. od 9,30 s týmem Chomutic.