TJ Sokol Jičíněves, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

1.kolo nadstavby žáků Sokol Milíčeves - TJ Sokol Jičíněves 5:1 (3:1)

Začala nám nadstavba žáků okresního přeboru a v 1.kole jsme zavítali po několika týdnech opět do Milíčevse.

Byl to boj po celý zápas a chybělo nám několik hráčů ze základní sestavy včetně golmana. Do brány se musel postavit Matěj Svoboda a určitě si zaslouží pochvalu.

Moc se nám nedařila kombinační hra a nevyužívali jsme krajní záložníky a vše spíše tahali středem, kde byl přehuštěný prostor. Také jsme neproměnili hodně šancí, tutovky v prvním poločase a nakonec zápas prohráli 5:1. Jediný náš úspěch dal z penalty Michal Míšek. Na klucích byla tentokrát znát hodně nervozita a chtělo by to více klidu při zakončování. Ale kluci to odmakali do poslední minuty. Děkujeme kluci, příště to už vyjde:))).

Za zmínku rozhodně stojí naši diváci, kteří jsou vděční za každý zápas a to i na úrovni naší mládeže. Dnes v Milíčevsi udělali choreo včetně světlic:), viz. fotografie v článku...

V dalším kole nadstavby zajíždíme do Libuně v neděli 12.5. od 9,30.