TJ Sokol Jičíněves, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Jičíněves, z.s.
www.fotbaljicineves.cz

Třetí prohra v řadě TJ Sokol Jičíněves - TJ Sokol Stará Paka 2:6 (2:4)

Třetí prohra v řadě TJ Sokol Jičíněves - TJ Sokol Stará Paka 2:6 (2:4)

V 18.kole OP mužů jsme přivítali na svém dobře připraveném hřišti silný tým TJ Sokol Stará Paka. Díky velké marodce a absenci v základu (Káča, Šéba, Pídě, Vráťa, Mušák) a doplněných čerstvě po zraněních Pican a Tom Zeďour jsme museli v sestavě velmi improvizovat a lepit chybějící hráče.

Do brány se postavil Martin Doleček a v obranné řadě se objevil hrající tréňa Roman Horna (výborný výkon na svůj věk). Na předstopera se posunul Roman Angelov a pouze krajní beci zůstali jako obvykle Petr Špicar a Jakub Geršl. Záloha ve středu byla stejná Pavel Zedek a Jakub Pankrác a na krajní záloze se objevili Michal Jantač a z druhé strany Jéňa Kohout, který měl v nohách již zápas za kadety (bohužel se při rozcvičování zranil Tom Zedek). Vsadili jsme na útočné duo Martin Pankrác a ve zlepšující se formě Ondra Janeka.

Bohužel už ve druhé minutě soupeř odskočil na 0:1 po hrubé chybě. Hra byla celkem vyrovnaná a ve 22.minutě nádhernou ranou přes golmana srovnal Pavel Zedek 1:1. Jenže za dvě minuty jsme inkasovali podruhé po střele z dálky, kdy míč zaplachtil před Dolisem 1:2. Ve 28.minutě to byl již dokonce 1:3. Ale zbraně jsme nesložili a bojovali dál a ve 33.minutě po zatažení po levé straně Jéňa Kohout našel krásnou křižnou přihrávkou nehlídaného snajpra Ondru Janeku a bylo to opět jen o jeden gól 2:3. Jenže znovu soupeř odskočil do poločasu o dva góly a ve 35.minutě to bylo 2:4. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin, poněvadž v prvním poločase jsme ještě nevužili dvě obrovské šance, na začátku Ondra Janeka šel sám na golmana a ke konci poločasu Roman Angelov z malého vápna netrefil odkrytou branku.

V druhé půli jsme bojovali dál a chtěli ještě výsledek zdramatizovat, otevřeli jsme více hru a přišli šance, po pravé straně šlo hodně útočných výpadů výborně hrajícího Petra Špicara. Jenže otevřené hry využil soupeř a v 77.minutě a následně v 79.minutě rozhodl o výsledku zápasu a odskočil až na 2:6. A navíc nám neuznal rozhodčí gól po zahrávání standardní situace z velkého vápna a pěkně sehraného signálu.

Určitě se v tomto zápase dá pochválit velké bojovnost všech a takto je nutné pokračovat v dalších důležitých zápasech, které nás čekají. A to již hned další víkend v neděli 12.5. od 17hod v Železnici B. A pak nás čeká domací dvojzápas Robousy, Libáň a to se již bude rozhodovat a bude důležitý každý bod.

 

Jako vždy pochvala a poděkování fanouškům, kteří i za nepříznivého počasí a deště dokázali dělat skvělou atmosféru.

 

Statistiky:

ŽK 5´  P. Zedek

gól 22´  P. Zedek

gól 33´  O. Janeka

ŽK 53´  J. Pankrác

Stř. 55´  J. Picek  J. Kohout

ŽK 74´  O. Janeka

Stř. 75´  V. Tměj  M. Pankrác

Stř. 85´  M. Mlejnek  O. Janeka

 

Základní sestavy:

O Jakub Geršl

U Ondřej Janeka

Z Jan Kohout

Z Pavel Zedek

B Martin Doleček

U Martin Pankrác

O Petr Špicar

O Roman Angelov (C)

Z Michal Jantač

Z Jakub Pankrác

O Roman Horna

 

Náhradníci:

Z Tomáš Zedek

Z Jan Picek

Z Matěj Mlejnek

Z Vojtěch Tměj

 

Hrající trenér: Roman Horna

 

Diskuze

Události

20.06.2020 09:00
Dětský den 2020

Nejbližší narozeniny

06.06.2020 Matyáš Ludvík (20)
11.06.2020 Jiří Vojtíšek (21)
22.06.2020 Jiří Vlasatý (41)
02.07.2020 Jan Picek (41)
10.07.2020 David Votrubec (20)

Najdete nás na Facebooku

Zatraceně rychlý internet - Comtex FAČR Staročeská hospoda v Jičíněvsi Wüstenrot - Financování bydlení‎ Gambrinus - Kopeme za fotbal A-ROYAL SERVICE Sport Fotbal Pro-idea - tvorba www stránek

TOPlist Počet návštěv: 16353
Posledních 30 dnů: 212 | Posledních 7 dnů: 75 | Poslední den: 12

© 2020 TJ Sokol Jičíněves, z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@fotbaljicineves.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne