TJ Sokol Chomutice vs TJ Sokol Jičíněves

Datum a čas konání: 4.4.2020 17:00
Místo: Chomutice

Bojovné utkání nadstavby žáků TJ Sokol Jičíněves - Chomutice 3:6 (1:1)

Ve 4.kole nadstavby OP žáků jsme se utkali s vedoucím týmem Chomutic a sehráli jsme velmi vyrovnané utkání, které soupeř zlomil na svoji stranu až v poslední desetiminutovce, kdy kluci již nestíhali fyzicky. Nicméně velká pochvala pro všechny, jak zápas odmakali proti starším hráčům soupeře.

Po prvním poločase bylo skóre 1:1, kdy ve 26.minutě po výborné akci srovnal Matěj Jančák.

Ve druhém poločase soupeř odskočil o dva góly ve 42.minutě, resp.50.minutě, ale kluci dokázali během pěti minut snížit na 2:3 dorážkou Petra Chalupy a hned za dalších pět minut krásnou šibenicí srovnal na 3:3 Honza Kubánek. Pak bohužel došly síly a během čtyř minut hosté rozhodli o výsledku. Konečný výsledek byl 3:6.

Nic se neděje, kluci bojovali od první do poslední minuty a příště si pojedeme zlepšit náladu do Martinic, kam zajíždíme k poslednímu kolu nadstavby před rozřazovací fází o umístění, zápas začíná v neděli 2.6. od 14hod. Zápas je z pohledu tabulky důležitý, výhra nás posune k zápasu s Libuní o 11.-12.místo, prohra k zápasu s Valdicemi o 13.-14.místo. Martinice jsme již dvakrát dokázali porazit v přeboru v základních kolech a také i v přípravě v rámci soustředění.