TJ Sokol Jičíněves vs SK Miletín B

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00
Místo: Jičíněves

8.kolo OP mužů TJ Lázně Bělohrad B - TJ Sokol Jičíněves 3:1 (1:0)

V 8.kole OP mužů jsme zavítali na Pecku, kde se nám moc nedaří, ale tentokrát to bylo jiné utkání. Z naší strany bojovné a chtěli jsme překvapit a odvést si z Pecky nějaký ten bod. Trenér Roman Horna udělal několik změn v sestavě.

V prvním poločase jsme byli rovnoceným soupeřem pro tým domácích a šance byly na každé straně, možná na naší i více, ale bohužel se od začátku sezóny potýkáme s nízkou produktivitou a tak udeřili domácí z penalty po zbytečném faulu a šli do vedení 1:0 ve 30.minutě. Domácí měli také jít do deseti po faulu na Michala Jantače, který byl faulován zezadu, když už mířil do vápna domácích, ale rozhodčí to posoudil jinak. Do konce poločasu se již výsledek nezměnil.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit určitě jinak než poslední zápasy. Jenže domácí udeřili ve 49.minutě znovu po našem nedůsledném bránění. Do dalších minut jsme vložili maximum, ale opět ani jedna šance nebyla využita a až konečně v 65.minutě po ideální přhrávce Pavla Zedka utekl Petr Špicar a chladnokrevně zakončil 2:1. Pak jsme domácí zatlačili a chtěli jsme vyrovnat, několik šancí opět bylo, jenže přišlo zahárávání přímého kopu domácích a bohužel střídající hráč trefil šibenici 3:1. Ve druhém poločase pro změnu odpustil rozhodčí vyloučení nám. Do konce zápasu se již výsledek nezměnil a opět jsme nezískali ani bod.

V tabulce OP se nám pomalu ale jistě všichni vzdalují a patří nám až 11.místo se 4 body na kontě a s tím budeme muset co nejrychleji něco udělat ve zbývajících čtyřech zápasech podzimní části. Čekají nás ještě 3 domácí zápasy Miličeves, Libáň a Chomutice a jeden venkovní v Dětenicích.

V dalším kole přivítáme doma Milíčeves, v sobotu 5.10. od 16hod.