Datum a čas konání: 28.4.2024 15:00
Místo: Jičíněves

Sedmá výhra v řadě!

5.10. se naši dorostenci vypravili do Hrubého Jeseníku pro další body do tabulky.

Do hry jsme vstoupili aktivně a hned v 1. minutě propálil gólmana z ostrého úhlu Patrik Krejčík 0:1. Hosté rychle odpověděli na branku a střelili dva rychlé góly 2:1. Ve 40. minutě vyrovnal stav David Petr na 2:2 a o minutu později jsme vedli po akci "Já na bráchu, brácha na mě" 2:3, o branku se postaral Jan Petr. Těsně před koncem prvního poločasu přehodil Michal Míšek gólmana a zvýšil stav na 2:4.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že nesmíme polevit a to se nám podařilo, když v 56. minutě vstřelil naší poslední branku Božo Kulhánek 2:5. V 70. minutě sice hosté snížili svoji ztrátu na 3:5, ale v cestě k zisku alespoň jednoho bodu jim stál v cestě Radek Masák, jenž zneškodnil penaltu domácích.

Další zápas sehrají naší dorostenci v neděli 13.10. od 10:15 v Jičíněvsi.