TJ Sokol Jičíněves, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Jičíněves, z.s.
www.fotbaljicineves.cz

První bod z venkovního zápasu

První bod z venkovního zápasu

Už před začátkem sezóny jsme věděli, že první zápasy pro nás budou náročné z hlediska účasti hráčů, což se první zápas potvrdilo. Do Hostinného jsme zajížděli za úmorného vedra s 9 hráči, ale odhodláním vyhrát. Našemu počtu jsme přizpůsobili taktiku, rozestavení i herní prostory, ve kterých jsme chtěli hrát. Vše samozřejmě za velmi fyzicky náročné hry, kterou kluci museli hodně kousat.

Od úvodní minuty se nám podařilo splnit vše, co jsme chtěli a odměnou nám bylo několik šancí, kdy šel sám na brankáře nejdříve M. Míšek a následně D. Berko. Ovšem ve 27. minutě se soupeř prosadil po akci z levé strany a našeho následného malého důrazu ve velkém vápně. Dále soupeř převzal iniciativu a vstřelit druhou branku, ale my jsme po perfektním protiútoku, kde se M. Mlejnek z pozice stopera dostal do úniku sám na brankáře a jeho zakončení bylo bezchybné - 1:1 (až na to, že jsi myslel, že je v offsidu a trochu se na vápně zasekl). Soupeř se následně snažil dobývat náš obranný val, ale měl zásadní problémy s pohybem našich hráčů a pevnou obranou ve spolupráci s naším brankářem. Ve 45. minutě M. Míšek obral soupeře o míč a perfektní průnikovou přihrávkou vyslal do šance P. Krejčíka, který se dostal přes obránce na roh malého vápna, který z úhlu brankáře neprostřelil. Na penaltě mu přitom dobíhal volný D. Berko, který by pouze míč doklepl do prázdné branky.

Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a taktiku, tak aby jsme reagovali na soupeře a snažili se být ke konci zápasu dominantnější. Druhý poločas se nesl ve znamení prvního, kdy se soupeři podařilo po jednoduché kombinační akci překonat naší obranu a my jsme následně zahodili několik šancí, kdy například M. Míšek trestuhodně netrefil naprosto prázdnou bránu. Nejhorší moment v zápasu přišel v 70. minutě, kdy po soupeřově odvráceném rohu dopadli dva hráči M. Mlejnkovi pod koleno a podzimní část sezóny pro něj skončila. Od té doby jsme na hřišti hráli v sedmi hráčích, ale i tak se nám podařilo soupeři vstřelit branku zásluhou L. Korého, kterému přihrál L. Němčanský. Do konce zápasu jsme my i soupeř měli několik šancí. Především náš samostatný únik v poslední minutě, kdy D. Berko nepřehodil hostujícího brankáře tváří v tvář, nás stála dva body. Zápas tedy skončil 2:2, kdy jsme v následujícím penaltovém rozstřelu jeden pokus neproměnili a soupeř si připsal bod z penaltového rozstřelu.

Nám se nevedlo v zápase při zakončení a to neskutečně, jelikož kdybychom proměnili všechny samostatné nájezdy, výsledek by byl jiný, ale to je kdyby. Další černou tečkou je zranění Matěje Mlejnka, který nám vypadl do konce podzimu a musí začít individuálně pracovat na návratu nebo by to byl jeho poslední zápas v kariéře. Soupeři děkujeme za zápas a zprostředkování rychlého převozu ZS Matěje do nemocnice.

Všechny kluky chválíme za perfektní taktický výkon na hranici fyzických možností s velkým sebeobjevováním.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

21.05.2021 Jan Dittrich (30)
25.05.2021 Michal Janata (21)
26.05.2021 Ondřej Janeka (23)
05.06.2021 Michal Jantač (25)
06.06.2021 Matyáš Ludvík (21)

Najdete nás na Facebooku

Zatraceně rychlý internet - Comtex FAČR Staročeská hospoda v Jičíněvsi Wüstenrot - Financování bydlení‎ Gambrinus - Kopeme za fotbal A-ROYAL SERVICE Sport Fotbal Pro-idea - tvorba www stránek

TOPlist Počet návštěv: 18486
Posledních 30 dnů: 250 | Posledních 7 dnů: 94 | Poslední den: 35

© 2021 TJ Sokol Jičíněves, z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@fotbaljicineves.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne