TJ Sokol Jičíněves vs SK Miletín B

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00
Místo: Jičíněves

Finále O pohár předsedy OFS TJ Sokol Jičíněves - TJ Sokol Lužany 1:0 (1:0)

Finále poháru se hrálo za úmorného vedra, ale i přesto měl zápas pohledné fotbalové akce a hrálo se celkem ve slušném tempu. První poločas měl ze hry více soupeř, přehrával nás a my hrozili z brejků a jeden se nám také povedl, kdy ve 29.minutě našel Petr Špicar skvělou průnikovou přihrávkou Davida Petra a ten potvrdil svoji jarní formu a golmana hostů prostřelil. První poločas jsme vyhráli 1:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách, několik tutovek jsme spálili i my. Na konci zápasu se zbytečně přitvrdilo a velmi dobře pískající rozhodčí Martin Plíšek správně začal žlutit a dokonce červenat. Výsledek 1 ČK (po 2ŽK) na domácí straně a 2 ČK (po 2ŽK) na straně hostů. Nicméně na výsledku se již nic nezměnilo a mohly tak naplno propuknout naše oslavy.

Předseda OFS Honza Šotek ocenil oba týmy poháry za první a druhé místo a taky soudky vychlazeného moku. Děkujeme!

Všem v týmu také děkujeme za obrovskou bojovnost po celou dobu poháru, kdy jsme potvrzovali zlepšující se formu, kterou jsme ukázali již v přípravných jarních zápasech. Teď si na pár dní všichni odpočineme od fotbalu, nabereme síly a od 2.7. začneme s letním přípravou, která bude vrcholit 4-denním soustředěním v Lažánkách u Brna. Pokusíme se navázat na úspěšné jaro, ačkoliv bylo díky pandemii krátké, ale i tak plné fotbalových zážitků.