TJ Sokol Jičíněves vs TJ Sokol Lužany

Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00
Místo: Jičíněves

Na Robousy se nám daří TJ Sokol Jičíněves - SK Robousy 4:2 (3:0)

Ve 20.kole Okresního přeboru mužů nás čekal na domací půdě houževnatý soupeř ze 4.místa tabulky tým Robous. Nicméně poslední zápasy s tímto soupeřem ukazály, že na ně zahrát umíme a to se potvrdilo i v tomto zápase.

V prvních deseti minutách jsme měli více ze hry my a zahrozili po několika pohledných akcích po lajnách nebo středem hřiště a v 9.minutě po rohovém kopu dal krásný gól hlavou od břevna a tyčky Martin Pankrác 1:0 a za minutu to bylo již 2:0, kdy hezkou akci zakončil Pavel Zedek. Pak jsme polevili a nechali vyniknout našeho golmana Martina Katěřiňáka, kdy chytil několik tutovek hostů. Jenže v 26.minutě pláchl středem hřiště Petr Muška a zvýšil již na 3:0. Pak hosté ještě do poločasu nastřelili břevno po standardní situaci.

Ve druhém poločase jsme udělali několik změn v sestavě a než jsme se dostali do tempa z prvního poločasu, soupeř dokázal v 51.minutě po chybě snížit na 3:1 a po dalším našem střídání přišla druhá chyba v 66.minutě, kdy jsme nebyli důraznější v našem vápně a nechali soupeře snížit na rozdíl jednoho gólu 3:2. A v tu chvíli nás začal soupeř přehrávat, jenže hosté špatně rozehráli v obranné řadě s golmanem, rozehrávku vystihl výborně Pavel Zedek a v 73.minutě trefil zcela odkrytou branku 4:2. Gól sice na chvíli zmrazil aktivity soupeře, jenže v posledních deseti minutách se nám zranilo několik hráčů (Gabo tříslo, Špíca rozeknutá hlava po nevybíravém lokti soupeře a nakonec Panky) a to jsme již měli vyčerpanou možnost střídání. Posledních deset minut bylo kritických, ale hosté již také neměli dostatek sil a nakonec jsme výsledek udrželi a zaslouženě získali tři body.

Poděkování patří divákům a celému realizačnímu týmu, vše klapalo na jedničku:)))

Další utkání harajeme opět doma, v sobotu 25.5. od 17hod s týmem Libáně, kde budou další body velmi důležité do velmi vyrovnané tabulky OP.