TJ Sokol Dětenice vs TJ Sokol Jičíněves

Datum a čas konání: 27.4.2024 13:45
Místo: Dětenice

Výsledkový servis mužů - přátelská utkání

Přinášíme vám výsledkový servis dosavadních přátelských zápasů jarní přípravy mužů:

TJ Sokol Jičíněves - Sokol Milíčeves, sobota 23.5., 1:2 (0:1), branka David Petr

Konečně jsme se dočkali, o víkendu v sobotu 23.5. jsme sehráli první přátelák po dlouhé pauze a fanoušci se měli na co těšit. Se soupeřem z Milíčevse jsou zápasy vždy zajímavé, vyhecované a potvrzovali jsme to na hřišti od první minuty, hra se přelévala ze strany na stranu a byly vidět pohledné akce na obou stranách. Šance na první gól byly jak na našich kopačkách, tak i soupeřových. Jako první dal gól soupeř z Milíčevse, nám se podařilo do poločasu srovnat gólem Špíci, ale bohužel z ofsajdu nebyl gól uznán. Do druhého poločasu jsme vyměnili téměř celou jedenáctku a hru to opět rozpohybovalo a opět byly šance na obou stranách. Po dobře zahraném rohu Gaba jsme dal gól hlavou náš benjamínek v týmu David Petr (1:1). Bohužel na konci zápasu nám soupeř opět odskočil na rozdíl gólu a my už na to nestačili odpověď. I tak patří poděkování všem hráčům za předvedený výkon.

FK Dymokury - TJ Sokol Jičíněves, sobota 30.5., 2:4 (0:1), branky David Petr, Martin Pankrác, Ondra Janeka, Honza Picek

O posledním květnovém víkendu jsme sehráli povedený zápas na půdě Dymokur a od první minuty se nám dařilo plnit taktiku a rozestavení. Zápas v Dymokurech byl až příliš tvrdý, přišli jsme během pár minut o dva hráče a pak ještě o golmana. První poločas jsme vyhráli 0:1. Druhý poločas byl klidnější, a postupně jsme zvyšovali až na 0:4 a pak už polevili a dovolili jsme soupeři po našich individuálních chybách korigovat výsledek na 2:4.

TJ Sokol Jičíněves - TJ Sokol Libáň, sobota 6.6., 2:4 (1:3), branky David Petr, Lukáš Svorník

O dalším víkendu jsme sehráli domácí zápas s Libání, účastníkem našeho okresního přeboru a bohužel jsme formu nepotvrdili. Vůbec se nám nedařilo v prvním poločase se dostat do kombinační hry, všude jsme byli pozdě, nepřistupovali jsme okamžitě k hráčům a vše jsme nakopávali dlouhými a vysokými nahrávkami a tato hra nám vůbec nesvědčila a hromadila se jedna chyba za druhou. Obrana a záloha dělala hrubé chyby a soupeř v prvním poločase odskočil na rozdíl dvou branek 1:3. V druhém poločase se hra vyrovnala, začali jsme více kombinovat po zemi a dostavilo se naše korigování výsledku na 2:3. Pak ale přišla snad naše jediná hrubá chyba v druhém poločase a soupeř ji okamžitě potrestal golem na 2:4. My se snažili dál bojovat, ale bohužel jsme spálili tři tutovky a tak výsledek se nám již nepovedlo korigovat.

FC AMA Žeretice - TJ Sokol Jičíněves, sobota 13.6., 3:4 (0:3), branky David Petr 3x, Martin Pankrác

Další přátelák jsme sehráli na půdě Žeretic a za velkého a úmorného vedra něktěří hráči odpadávali již po deseti minutách:). Ale vyrukovali jsme na soupeře s pohlednou kombinační hrou a náš benjamínek David Petr dal za 15 minut hattrick a všem spoluhráčům udělal radost, poněvadž každý musí přispět do kasičky týmu:))). Do kabin se šlo za stavu 0:3. Po změně stran se opřel do střely z 25 metrů Martin Pankrác a nádherným gólem zvýšil na 1:4, předtím soupeř zahrával pokutový kop. Pak jsme díky vedru sestavu hodně točili a odrazilo se to konečném výsledku. Dali jsme soupeři prostor a stačil snížit na rozdíl jednoho gólu. V poslední minutě ještě soupeř nastřelil z přímáku břevno, dorážka také orazítkovala břevno a zápas ukončil hvizd píšťalky rozhodčího. V poslední minutě se nám to trochu popralo, ale to k fotbalu patří a všichni jsme si šli zchladit hlavy do kabin.

TJ Sokol Jičíněves - Podskalan Podhradí, sobota 20.6., 2:2 (1:0), branky Ondra Janeka, Kuba Geršl

Další přátelák jsme sehráli doma s týmem Podhradí na těžkém podmáčeném terénu, ale i tak byla z obou stran vidět pohledná a kombinační hra. Jako první jsme šli do vedení my po střele Ondry Janeky. Soupeř na úvod druhého poločasu srovnal. Pak jsme měli několik příležitostí odskočit opět o gól, ale nedařilo se šance proměnit a stejně na tom byl i soupeř. Až se podařilo soupeře přečíslit a Kuba Geršl z levé strany trefil odkrytou část branky (2:1). Jenže pak jsme neuhlídali roh soupeře a hlavou srovnal na konečných 2:2.

TJ Sokol Jičíněves - SK Češov, neděle 21.6., 6:3 (2:3), branky 2x Petr Špicar, 1x Michal Jantač, 1x David Petr, 2x Vláďa Ulrych

Hrozivá 20-ceti minutovka!!! Po 20 minutách jsme prohrávali 0:3 a to byl výsledek ještě milosrdný. Nedařilo se nám vůbec nic a soupeř nás v obranné a záložní řadě zcela přehrával a my nedodržovali vůbec žádnou taktiku, kterou jsme si řekli před zápasem. Až nás nakoplo střídání a proměněná penalta Petrem Špicarem po faulu na Jéňu Kohouta. Soupeř po svém třetím gólu totiž přestal úplně hrát a dovolil nám snížit do poločasu na 2:3 gólem Michala Jantače. Po přestávce jsme pokračovali ve zlepšeném pohybu a přišly další góly z kopaček Petra Špicara (3:3) a Vládi Ulrycha (3:4), kterému tečoval střelu Roman Angelov k tyči. Pak jsme sestavu prostřídali čtyřmi hráči a hra se ještě více oživila a soupeře jsme donutili k dalším chybám, kdy se trefil ještě David Petr a Vláďa Ulrych.

Sokol Milíčeves - TJ Sokol Jičíněves, sobota 27.6., 5:5 (4:3), branky 2x David Petr, 1x Michal Jantač, 1x Vojta Mlejnek, 1x Petr Špicar

Přátelák v Miličevsi se musel líbit, nahoru, dolů a 10 branek. Většinu prvního poločasu jsme vedli vždy o gól, až ke konci poločasu soupeř srovnal a dokonce otočil stav ve svůj prospěch. Po změně stran už se dostavovala fyzická únava všech hráčů z úmorného vedra a tak nakonec obě mužstva se rozešla smírně a zaslouženě po remíze 5:5, kdy v poslední minutě jsme stačili srovnat zásluhou samostatného sóla Petra Špicara.

TJ Sokol Jičíněves - TJ Sokol Jičíněves/Kopidlno dorost, sobota 4.7., 4:3 (2:1), branky 2x David Petr, 1x Roman Angelov, 1x Jéňa Kohout

Poslední přátelák před krátkou pauzou než naplno vstoupíme do letní přípravy jsme sehráli s naším a kopidlnským dorostem. Zápas byl bohatý na góly a ačkoliv šlo o zápas v rámci posledního kopu, tak divákům se musel líbit. Dorost zaslouží velkou pochvalu, protože byl lepším týmem a zasloužili si spíše vyhrát nebo minimálně by zápasu slušela remíza. Do vedení jsme šli my starší po rohovém kopu hlavou Romana Angelova, následně ale dorost zabojoval a srovnal na 1:1. Do poločasu jsme ještě zvýšili na 2:1 po dobře zahraném přímém kopu, kdy se trefil Jéňa Kohout. Do druhé půle ale lépe vstoupil dorost a dokonce otočil vývoj utkání ve svůj prospěch. Jenže pak začal úřadovat náš nejlepší střelec David P., nejprve srovnal a pak v poslední minutě otočil v náš prospěch na konečných 4:3. Ale naši a kopidlnský dorostenci se nemusí ničeho obávat, pokud budou podávat takové výkony jako o první červencové sobotě, bude se u nás na podzim na co dívat. A pro nás nyní začíná lehký odpočinek hlavně o víkendech a to až do 25.7., kdy hrajeme první přípravný zápas v rámci letní přípravy těsně před odjezdem na soustředění. Tréninky nadále pokračují úterý a čtvrtek od 17,30.

SK Podskalan Podhradí - TJ Sokol Jičíněves, sobota 25.7.2020, 5:1 (3:1), branka David Petr

Odveta se nám vůbe nepovedla. V oslabené sestavě nás soupeř přehrál ve všem. Na tento zápas musíme rychle zapomenout:(.

TJ Sokol Jičíněves - TJ Jiskra Vratislavice, sobota 1.8.2020, 2:4 (1:1), branky David Petr, Lukáš Svorník

V rámci letního soustředění jsme sehráli vyrovnaný zápas s týmem z 1.B třídy Libereckého kraje a byla to výborná zkušenost. Dvakrát jsme vedli, ale bohužel jsme pak již fyzicky nevydrželi a v poslední dvacetiminutovce soupeř výsledek otočil. Nicméně byl výkon povedený a na předvedené hře můžeme stavět do dalších zápasů.

TJ Sokol Jičíněves - FC AMA Žeretice, sobota 8.8.2020, 10:4 (4:3), , branky 2x Petr Špicar, 2x Michal Míšek, Roman Angelov, Vojta Mlejnek, Ondra Janeka, Jakub Pankrác, Karel Míšek a Jéňa Kohout

Generálka se nám povedla na jedničku!!! Soupeře jsme přehrávali, v prvním poločase jsme spálili řadu šancí a jen díky individuálním chybám s námi soupeř držel krok. Až po změně stran jsme odsokočili na 7:4 a když jsme ještě pak střídáním oživili hru, povedlo se nám gólový účet zakončit na 10 trefách. Fanouškům se zápas musel líbit 14 gólů za 90 minut se jen tak nevidí:)

Na kontě máme po jarní a letní ukončené přípravě 5 výher, 2 remízy, 4 prohry, skóre 41:37. Gólů dáváme hodně, průměr 3-4 góly za zápas je velmi pozitivní, nicméně horší je ale i ta druhá bilance 37 obdržených gólů je příliš hodně a to musíme do sezóny vykročit určitě v lepší formě.