TJ Sokol Jičíněves.. vs FK Poříčí u Trutnova

Datum a čas konání: 28.4.2024 15:00
Místo: Jičíněves

Dorost: Jilemnice 2:2 Jičíněves/Kopidlno

Další kolo krajské ligy dorostu jsme odehráli s bojovým soupeřem z Jilemnice, kde se nám nedařilo především střelecky...

id="docs-internal-guid-d2118da2-7fff-1b34-b018-24a201bfd810">V sobotu jsem zajížděli do Jilemnice konečně v plném počtu a odhodlaní urvat první tři body v sezóně. Hru jsme se snažili co nejvíce tahat po stranách hřiště, což se nám dařilo, ovšem stejně jako v zápase proti Hostinnému, jsme byli nepřesní v koncovce. Fotbalové klišé nedáš dostaneš, tak platilo dokonale a po špatném zpracování V. Tměje soupeřův útočník proměňuje samostatný nájezd na R. Masáka. Následně přišel trochu šok a útlum našeho výkonu, ovšem brzy jsme se oklepali a M. Míšek dalekonosnou tečovanou střelou rozvlnil síť. Do poločasu jsme měli ještě několik šancí, ale opět neproměněné.

< id="docs-internal-guid-d2118da2-7fff-1b34-b018-24a201bfd810">Druhý poločas jsme se snažili hned od prvních minut mít pod kontrolou míč a přidat další branku. Podařilo se nám to v 57. minutě, kdy opět M. Míšek z trestného kopu vymetl šibenici. Následně jsme na hřišti dominovali a soupeře jen ve výjimečných situacích pouštěli na naši polovinu a zásluhou nám bylo několik tutových šancí (břevno a dvě tyčky) z kopaček Dominika, Janka, Luigiho, Bohdana, Vojty B. a Honzi Petra. Ke konci zápasu jsme se tlačili stále do koncovky a bez ohledu na zadní vrátka, chtěli navýšit skóre. Nedáš - dostaneš, kdy nám soupeřův útočník po chybě v rozehrávce utekl a srovnal stav utkání na 2:2. Na penalty se nám moc nedařilo a tak ze zápasu bereme bod.

< id="docs-internal-guid-d2118da2-7fff-1b34-b018-24a201bfd810">Výjezdníkům děkujeme za podporu !!

< id="docs-internal-guid-d2118da2-7fff-1b34-b018-24a201bfd810">Ve středu nás čeká vložené kolo, které sehrajeme proti prozatím suverénímu Vrchlabí, tak doufám že naše zakončení bude lepší.